Cevap.tv

iOS için Video İzleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.2 MB
  • Version 1.4.4
  • Dil Türkçe
  • Firma PUBLIK ILETISIM VE TICARET A S
Bir düşünseniz, sormak istediğiniz her soruyu sorarak videolu olarak cevap aldığınız bir sisteme sahipsiniz. Ne merak ediyor iseniz her an size cevap veriyor. Ne müthiş bir şey olurdu. Cevap.tv uygulaması bunu hayal olmaktan çıkarıp gerçek haline getiriyo

Bir düşünseniz, sormak istediğiniz her soruyu sorarak videolu olarak cevap aldığınız bir sisteme sahipsiniz. Ne merak ediyor iseniz her an size cevap veriyor. Ne müthiş bir şey olurdu. Cevap.tv uygulaması bunu hayal olmaktan çıkarıp gerçek haline getiriyor.

Severek kullanacağınız Cevap.tv uygulaması kolay kullanım özelliğine sahip olan bir menü ile son derece kullanışlı şekilde geliştirilmiştir. Uygulamayı iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve dilediğiniz her yerde ve her zaman kullanabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından çok sayıda kullanıcının çok severek kullandığı Cevap.tv sitesinin iOS uygulaması olarak geliştirilmiş olan Cevap.tv uygulaması, merak ettiğiniz her soruyu sorarak videolu olarak cevabını alabileceğiniz harika bir uygulamadır. Bence, bu uygulama herkesin cihazında mutlaka bulunmalı. Çünkü her an yanınızda soru sorabileceğiniz kimse olmayabilir ya da cevaplar doğru olmayabilir. Üstelik Cevap.tv uygulamasını tüm iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilir ve sınırsızca kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Cevap.tv indir